Pizza, Pasta, Obiady, Steki, Burgery, Pierogi

Fresco Lunch & Restaurant Morena

Fresco...

Słowo Fresco w krajach takich jak Hiszpania, Portugalia czy Włochy kojarzy się z czymś świeżym, a więc przyjemnym w odczuciu. Świeżość stała się myślą przewodnią naszej kuchni, obok doskonałego smaku i estetyki jest tym, czym chcemy zachwycić naszych Klientów

Inspiracje oraz ciekawe pomysły czerpiemy z całego świata, gdyż chcemy zadowolić wszelkie gusta naszych Klientów. W przeciwieństwie do restauracji sieciowych, nasze dania przygotowywane są na miejscu, z najlepszych produktów, bez dodatku ulepszaczy czy konserwantów. Łączy się to jednak z tym, że czas przygotowania niektórych posiłków dla Państwa może wydłużyć czas oczekiwania na zamówienie. W związku z tym, liczymy na wyrozumiałość Naszych Klientów, którzy z pewnością docenią pracę oraz serce włożone w przygotowane przez nas pełnowartościowe oraz doskonałe w smaku potrawy. Niemniej jednak, nasza obsługa kelnerska jest do Państwa dyspozycji i zawsze udzieli informacji odnośnie przygotowywanych przez nas dań, jak i czasu oczekiwania na nie.

Studenci i Firmy jedzą taniej !

Codziennie

Dla każdego studenta i firm zamawiających w dostawie rabat 10% na całe zamówienie

RABAT 10%

Obiady Lunchowe

Pn-Pt 12:00-16:00

Co tydzień nowa oferta Lunchowa z przepysznymi domowymi obiadami. Niska cena, duże porcje i wspaniały smak !

Zarówno w lokalu jak i dostawie

Tylko 17,99 zł

Zupa Dnia

Pn-Pt 12:00-16:00

Codziennie świeża i aromatyczna zupa dnia. Do każdego Lunchu tylko 2zł

Do lunchu TYLKO 2 zł

Catering

Specjalizujemy się nie tylko w przygotowywaniu pojedynczych zamówień, ale równiez we wszelkiego rodzaju cateringach zarówno dla firm jak i prywatnych klientów. Współpracujemy z wieloma przedsiebiorstwami, dla których dostarczamy posiłki na wszelkiego rodzaju spotkania, szkolenia, imprezy integracyjne czy codzinne obiady. Dla klientów indywidualnych oferujemy catering na domowe imprezy okolicznościowe lub uroczystości plenerowe. Współparcujemy również ze szkołami, hotelami i innymi instytucjami, które z chęcia korzystają z naszych profesjonalnych usług.

Napisz do nas RestauracjaFrescoMorena@gmail.com  

Szybka dostawa

Zostań obsłużony jak prawdziwy król !

Szukasz szybkiej dostawy do Twojego domu? Nie każdy ma czas i możliwość przygotowania smacznego jedzenia,

Jeśli chcesz być obsłużony jak król, najlepszym wyborem będzie dostawa z naszej restauracji.

Po prostu zadzwoń do nas, a obsługa przyjmie zamówienie i doradzi lub pomoże rozwiązać ewentualne problemy.

Telefon: 730 280 055 lub 58 348-00-55